8372 SKY WHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8372 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 1 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | META' VINTAGE TEK / META' DEEP 1 |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 110cm / 43inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 300kg |